
Історії успіху учасниць проєкту "Онлайн-академія підприємиць та лідерок"
Олена Палєхіна курс "Контент-менеджер"
ВІДРОДЖЕННЯ ТРАДИЦІЙ ЧЕРЕЗ БІЗНЕС АВТЕНТИЧНИ ПРИКРАС
«Однакових ювелірних прикрас багато, а гердани — це відродження наших традицій, коріння. Їх мало, і в цьому їхня унікальність», — ділиться Олена Палєхіна, засновниця бренду прикрас із бісеру.
Сьогодні Олена, завдяки знанням, отриманим на курсі «Контент-Менеджер», планує масштабувати свій проект, залучити більше клієнтів та клієнток і розповсюдити свою продукцію по всій Україні. Але ще рік тому Олена, мешканка невеликого містечка Нова Водолага на Харківщині, працювала у магазині срібних прикрас. Вироби були гарними, та, за словами Олени, їм бракувало «душі». В умовах війни вона шукала щось яскраве й справжнє, що могло б дарувати натхнення і їй, і іншим.
Згадавши своє дитяче захоплення бісером, Олена вирішила спробувати знову. Вона почала створювати прикраси для себе, але швидко зрозуміла, що її вироби приваблюють інших. Так народилася ідея відроджувати українські традиційні прикраси: гердани та селянки.
«Гердани не лише красиві — вони несуть у собі глибокий символізм. Візерунки й кольори в цих прикрасах передають обереги наших предків» — пояснює майстриня.
Виклики у розвитку бізнесу
Попри захоплення створенням прикрас, Олена зіткнулася з викликами. Вона не мала досвіду ведення бізнесу онлайн і не знала, як правильно просувати свій продукт у соціальних мережах. Вироби почали купувати лише знайомі, а охопити ширшу аудиторію не вдавалося.
«Я розуміла, що мої прикраси можуть зацікавити людей по всій країні, але не знала, як донести до них цінність своєї роботи» — ділиться Олена.
Щоб вирішити цю проблему, вона приєдналася до курсу «Контент-Менеджер».
Як курс допоміг розвинути бізнес
Під час навчання Олена отримала практичні знання, які допомогли їй перетворити соціальні мережі на ефективний інструмент продажів. Вона розробила контент-стратегію, почала регулярно публікувати дописи, працювати над якісними фото прикрас та взаємодіяти з потенційними клієнтами.
«Раніше я навіть не уявляла, як створювати системний контент. Завдяки курсу я навчилася показувати свої вироби так, щоб люди розуміли їхню цінність і хотіли їх придбати,» — розповідає Олена.
Курс допоміг їй налагодити продажі через Instagram та інші платформи, а також закласти фундамент для створення онлайн-магазину.
Результати та плани на майбутнє
Зараз Олена продовжує розвивати свій бренд прикрас із бісеру. Вона вже отримує замовлення через соцмережі, а її гердани та селянки стали символом автентичності для багатьох клієнтів та клієнток.
«Мої прикраси дарують людям впевненість і підкреслюють їхню індивідуальність. Це надихає мене працювати далі та розширювати свій бізнес,» — ділиться Олена.
«Я щиро рекомендую цей курс усім, хто прагне розвивати свій бізнес або опанувати нову професію. Знання, які ви тут отримаєте, — це ключ до реалізації ваших мрій», — підсумовує Олена.
Про проект
Курс «Контент-Менеджер» від ГО «Вік можливостей» допомагає жінкам та дівчатам опанувати навички просування бізнесу в соціальних мережах та знаходити нові шляхи для розвитку. Дізнайтеся більше про наші програми на www.agepossibility.com.ua
Проєкт «Онлайн-академія підприємиць та лідерок» впроваджується ГО Вік Можливостей за технічної підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та за фінансування Women's Peace & Humanitarian Fund (WPHF). WPHF – це гнучкий і швидкий інструмент фінансування, який підтримує якісні заходи, спрямовані на підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використовування ключових можливостей миробудівництва.
Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об'єднаних Націй.
Read also









